עיצוב זה עניין של טעם וסגנונות עיצוב יש בשפע: סגנון מודרני, סגנון עתיק, סגנון היי טק ועוד… כל אחד יכול להתאים לעצמו את העיצוב שמתאים לבית שלו.

חלק מהותי בעיצוב הבית הינו הריהוט, לכן חשוב לבחור בריהוט איכותי שיתאים לסגנון הבית ולצרכים של בני המשפחה.

הבית שלנו והריהוט בו הינו חלק מחיינו, החל מהבוקר שאנו מתעוררים ועד לסוף כל יום כשאנחנו חוזרים מהעבודה ורוצים להתרווח בספה רכה ומפנקת או לאכל ארוחת ערב סביב שולחן מהודר ונוח לישיבה. 

הרמוניה עיצובית – מה זה?

על מנת שהריהוט ישתלב בצורה הרמונית עם עיצוב הבית בצורה מושלמת, חשוב לדעת לבחור ריהוט שמתאים לסגנון הבית ולצבעים הדומיננטיים שמרכיבים את הבית על מנת שיהיה שילוב תואם.

בנוסף לעיצוב חשוב לבחור ריהוט כמו למשל ספה שתתאים לבני הבית, אם יש ילדים קטנים בבית כדאי לבחור בסלון שמתנקה בקלות ובצבע כהה של הסלון על מנת שלא יבלוט ולא ייצור כתמים קשים.

אם הבית שלכם עמוס בתמונות צבעוניות וכלי נוי רבים ססגוניים, כדאי שתבחרו בצבע ספה סולידי על מנת שלא ייצור עומס בבית, ספות בגוון בהיר יכול להשתלב יפה ולא להעמיס על מראה הבית.

כיום יש סוגים רבים של רהיטים לבחירתכם: סלונים פינתיים, חדרי שינה יוקרתיים ועוד…

רהיטים – איך לבחור נכון?

על מנת שהריהוט בביתכם ישרת אתכם לאורך זמן ולא יתבלה או ייהרס לאחר תקופה קצרה, כדאי לבחור בריהוט העשוי מחומרי גלם איכותיים, מה שייקנה להם עמידות גבוהה לאורך זמן וכך גם הריהוט ייראה אסתטי ויוקרתי.

רהיטים לבית מחליפים בתדירות נמוכה, לכן חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

  • מידות : חשוב שמידות הריהוט שתבחרו יתאימו לחלל הבית על מנת שלא ייצור עומס בבית וישתלב בצורה יפה.
  • התאמת צבעים- בחרו בצבעים ניטראליים שיתאימו לכל סטייל בעתיד ויחד עם זאת שישתלבו עם ריהוט אחר או אלמנטים אחרים שתרצו להכניס לבית שלכם בעתיד הרחוק .
  • שימוש – בדקו מהו השימוש העיקרי שלכם בריהוט, מה התדירות שתשתמשו בו, האם יש לכם ילדים שעלולים ללכלך את הסלון ועוד…
  • עיצוב- התאימו את עיצוב הריהוט לעיצוב הבית, אם למשל הבית שלכם בסגנון כפרי, בחרו ריהוט כפרי שישתלב בצורה הרמונית עם הבית ובקווים אחידים