הסלון זהו החלל המרכזי בבית, המקום בו כל המשפחה מתכנסת יחדיו באירועים מיוחדים, בצפייה בטלוויזיה, בימי שישי, עם חברים משפחה ועוד…

כולנו יודעים שהתנועה הטבעית שלנו הינה לכיוון המטבח או הסלון ובשני המקומות הפעילות הינה יומיומית כשבני המשפחה בבית, מהסיבה הזו ומהסיבה הנוספת שהסלון והמטבח הינם שני החללים הכי גדולים בבית, יש צורך וחשיבות עליונה לעיצוב תואם והשקעה רבה יותר יחסית לשאר החדרים בבית. 

השלבים בבחירת הסלון

אמנם כל בית וכל משפחה בעלת צרכים שונים, סדרי עדיפויות שונה וסגנון אחר לגמרי, אבל בכמה פרמטרים יש נקודות עיקריות לפני בחירת הסלון האידיאלי עבורכם

1.עיצוב הסלון: בחנויות המוכרות יש מגוון רחב של סלונים עם שפע גדול של סגנונות, אך חשוב לדעת להתאים את סגנון הסלון לסגנון הבית והמטבח אחרת היופי של הסלון נעלם ונבלע.

חלק מעיצוב הסלון הינו הגוון, בחרו בגוון שיהיה תואם לאלמנטים נוספים שיש בחלון כמו למשל: שטיח, מזנון ועוד…

2.מידות הסלון: על מנת שתיהנו מסלון מרווח ומישיבה נינוחה, חשוב שתערכו מדידות טרם יצאתם לחפש אחר הסלון המושלם עבורכם, בחרו סלון שיתאים לפינות ולגודל הסלון עצמו על מנת שלא ייצור עומס במראה הסלון ובכלל, אם למשל בחרתם סלון פינתי בדקו טוב שהמידות תואמות לפינה המיועדת בה תמקמו את הסלון.

3.תקציב כלכלי: כמו כל ריהוט יוקרתי שבחרתם לרכוש, גם סלון חדש מצריך מכם בדיקת עלויות והתאמה כלכלית למכסה הכספית שהצבתם לעצמכם, כך תדעו על איזה סוג של סלון תוכלו לבחור, גודל, חנויות ועוד.. 

סלונים מעוצבים – כמה?

אין ספק שסלונים מעוצבים נותנים בבית תחושת יוקרה ופאר, מאדירים את חלל הסלון ונותנים קו עיצובי חדשני ומיוחד, אך כשמדובר בעלויות כלכליות המצב קצת משתנה.

בחברת נווה רהיט היתרון הגדול הוא שהעלויות של הסלונים בפרט ושאר הרהיטים באופן כללי יחסית נמוכות, כך שגם אם התקציב הכלכלי שלכם עבור סלון נמוך, עדיין תוכלו להרשות לעצמכם להתפנק בסלון חדש איכותי ומעוצב.

בחנויות אחרות כשהסלון מיובאים מאיטליה למשל, המחירים משתנים והופכים ליקרים הרבה יותר גם מכיוון שמדובר במותג יוקרה וגם בגלל שזה ייבוא אישי.

 חברת נווה רהיט מאפשרת לכם ליהנות מסלון מרהיב ובעלות נוחה לכל כיס.