ילדים אוהבים לחיות בעולם מלא פנטזיות ורוך, הבנות אוהבות את הפיות, הבובות ושאר האלמנטים שמשדרים מראה נסיכותי מלא רוך ולעומת זאת, הבנים אוהבים כדורגל, דמויות של גיבורים, רכבי ספורט מגניבים ועוד..

אנו ההורים אוהבים לשמח את ילדינו ולהעניק להם את הטוב ביותר, לכן תמיד בשלב של בחירת חדרי ילדים ההתלבטות גדולה והבחירה לא קלה, לכן כדי ששלב הבחירה יהיה קל יותר, תוכלו להיעזר במאמר זה שמלמד, מסביר ונותן טיפים שיעזרו לכם.  

השלבים בבחירת חדר ילדים

על מנת שאתם כהורים תיהנו משקט נפשי וילדכם ייהנו מחדר מלא קסם וכיף, חשוב מאוד לערוך רשימה של דברים שימקדו אתכם בחדר האולטימטיבי שיתאים לכם ובעיקר לילדכם:

1.מידות: על מנת שחדר הילדים יתאים למידות החדר, חשוב לערוך בדיקה טרם התחלתם לחפש אחר החדר האולטימטיבי, על מנת שהחדר לא יראה עמוס וכמובן שהילדים יוכלו לשחק וליהנות ממרחב תזוזה.

2.תיאום ציפיות מול הילד\ה: על מנת שהחדר יכיל את רב הרצונות של ילדכם, תבררו מולם לאיזה צבע  הם מתחברים- עבור הקיר ועבור שאר האלמנטים בכלל, איזה סגנון מיטה או ארון הם רוצים? ועוד…

3.עלויות : לפני שלב הרכישה, בדקו מהם העלויות שעומדות לרשותכם, כך תדעו להתמקד בחדר הילדים שמתאים למכסה הכלכלית שלכם.

4.לחשוב קדימה: בחרו ברהיטים לחדר שיוכלו לשמש את ילדכם גם בהמשך מבחינת הצבעים, הסגנון, כך שהריהוט יוכל להשתלב עם ריהוט אחר שתרצו לחדש בהמשך.

כמה קטנים- ככה גדולים

חלק מעיצובו של  חדר הילדים הינו האלמנטים הקטנים שיוצרים מראה אסתטי ורך לחדר, למשל וילונות בחדרי ילדים שתואמים לצבע הארונות או מנורות לילה מרהיבות שנותנות לחדר תחושת חמימות ורוגע, שטיחים בגוון התואם לחדר שמשתלב בצורה הרמונית עם הריהוט ושאר האלמנטים, כריות מיטות ילדים גם לנוחיות וגם לנוי, תוכלו לרכוש מדבקות קיר עם דמויות מצוירות שהילדים שלכם אוהבים- המדבקה בעלות נמוכה ויוצרת מראה מרהיב בחדר בדיוק כמו שילדים אוהבים, כורסת ישיבה קטנה גם היא מוספיה גוון חדש לחדר ועוד…